Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Facebook mobil indir

Facebook mobil sosyal medya ile zaman geçirmeyi sevenler için en popüler uygulamalardan bir tanesidir. Kişi, sosyal medya olarak Facebook tercih ediyorsa bu durumda zaman kaybetmeden uygulamasını da cep telefonuna indirmelidir. Bilgisayar başında oturup dakikalarca aynı yere sabit kalmaktansa cep telefonu aracılığıyla Facebook mobil uygulamayı kullanmak çok daha mantıklı bir hamle olacaktır.

Facebook girişi için bu uygulamayı indirip birkaç dakika içinde bağlantı sağlayabilirsiniz. İnternetinizin olduğu her yerde rahatlıkla uygulamayı kullanabildiğinizi görebilirsiniz. Bu bakımdan uygulamanın kolaylık sağladığını söylemek doğru olmaktadır.

Facebook Mobil Nedir?

Facebook mobil uygulaması bir çeşit sosyal medya uygulamasıdır. Android işletim sistemine sahip cep telefonlarına indirilen uygulama sayesinde kısa süre içerisinde bağlantı sağlayabilmek, Facebook ana sayfasında gezinti yapabilmek ve daha pek çok ayrıntıyı kolaylıkla gerçekleştirebilmek mümkündür. Bu bakımdan uygulamanın çok kullanışlı olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Cep telefonunda sosyal medya uygulaması bulunan kişiler tarayıcıyla zaman kaybetmeden doğrudan uygulamanın kendine bağlanabilmektedirler. Bu bakımdan daha seri şekilde bağlantı sağlayabilmek adına Facebook Mobil son derece önemlidir.

Facebook Mobil Özellikleri

Facebook mobilde de tarayıcıdan girdiğiniz gibi girip paylaşım yapabilmeniz mümkündür. Fotoğraf yükleyebilir, video paylaşabilir ya da dilediğiniz arkadaşınızın ana sayfasında istediğiniz gibi gezintiye çıkabilirsiniz. Bu bakımdan Facebook mobil tercih edilir bir uygulamadır.

Takip et butonuna tıklayarak arkadaşlarınızın paylaşımlarını anlık olarak görebilir çok sevdiğiniz ünlülerin Facebook sayfalarını da takip edebilirsiniz. Bununla beraber kendine özgü mesajlaşma sistemi de bulunan uygulamanın, sohbet etmek için hem bireysel hem de grup alternatifleri bulunmaktadır. Üstelik sohbetinizi yalnızca yazışarak değil görüntülü olarak gerçekleştirebilmeniz de mümkündür.

Facebook Mobil İndir

Facebook mobil uygulaması, cep telefonunuzun mobil marketinde bulunan bir uygulamadır. Her mobil markette bulunduğu için temin etmek zor olmamaktadır. Tek yapmanız gereken indir demek ve sonrasında indirme sürecinin sona ermesini beklemektir. Arkasından onay verdikten sonra uygulamanın içerisine girebilmeniz mümkündür.

Daha önceden açık olan bir Facebook hesabınız varsa kullanıcı adı ve şifresi girişi yaparak uygulamaya aktif şekilde dâhil olabilirsiniz. Yoksa altında yer alan yeni hesap aç bölümüne tıklayarak uygulama üzerinden hesap oluşturabilirsiniz.

Kaynak: https://www.indirson.com/

BİLGİLER
tarafından 05 Mayıs 2015 - 17:44 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 784 kez Okunmuştur.
ETİKETLER
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.

Köşe Yazarlarımız

ACISI DAİM OLSUN

tüm yazıları için tıklayın...

ÖZBEKİSTANDA İKİ KUTLAMA

tüm yazıları için tıklayın...

DR. FAHRİ MADEN’İN ARAŞTIRMALARI: ZÜMR..

tüm yazıları için tıklayın...

AÇILIŞ KONUŞMASI

tüm yazıları için tıklayın...

16 AĞUSTOS KARMAŞASI

tüm yazıları için tıklayın...

Derneğimize bağışta bulunmak isteyenler bağışlarını:


Ziraat Bankası: 0289-30824151-5001 nolu hesap


IBAN: TR62 0001 0002 8930 8241 5150 01


İş Bankası: 5411 0040992 nolu hesap


İBAN: TR24 0006 4000 0015 4110 0409 92